UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

m

Відгуки клієнтів

Відгуки про органічне добриво «Гуміно де галліна»

у Google Мій бізнес
Ольга Зубчик
Ольга Зубчик
15:52 05 Nov 21
Завдяки цьому органічному добриву у бабусі вперше вродили величезні і смачнезні помідори! Радості не було меж:)! Бабуся категорично проти використання будь-якої хімії, а віри в те, що «нехімія» дозволить мати такі плоди, у неї не було! Тепер з’явилась:) Купуватиму ще і всім раджу!
Людмила Коваленко
Людмила Коваленко
06:45 24 Apr 21
Дуже задоволена цим добривом, використовувала для поливу як кімнатних рослин так і для городніх. Результати врожаю дуже вразили)))
Maria
Maria
18:27 18 Mar 21
У нас вдома багато кімнатних рослин, як квітучих, так і неквітучих. Добриво Гуміно де галліна дає рослинам необхідні мікроелементи для розвитку і зростання. Його потрібно розводити водою 1: 100, воно дуже економно використовується. Після регулярного поливу квіти відчувають себе чудово. Гібіскус цвіте практично цілий рік і прекрасно росте. Тому рекомендую добриво, воно економне, ефективне і найголовніше без будь-якої хімії.
Євгеній Пилипончик
Євгеній Пилипончик
04:46 11 Oct 20
Використовуємо Гуміно де галіна вже ось чотири роки в нашій системі удобрення на суниці та малині(20га). Рекомендую.
Ефимов Евгений
Ефимов Евгений
10:28 02 Oct 20
Наша аграрне підприємство, вже кілька сезонів використовує добриво"Гуміно де галліна" у вирощуванні суниці ремонтантних сортів. Дане добриво має позитивний вплив на загальний стан насаджень.
Oleg Arbaiter
Oleg Arbaiter
05:01 16 Mar 20
Мушу відверто зізнатися, що дані добрива були для мене відкриттям! Взяв як тест, пару років тому, після побаченого результату при зборі врожаю, ввів їх в технологічну карту, на рівні з іншими добривами.Рекомендую колегам по цеху, хто займається вирощенням!
Антонина Глушенкова
Антонина Глушенкова
10:47 09 Mar 20
Користуюсь добривом Гуміно для домашніх квітів, завжди виглядають здоровими. Навіть каламондин дає третій урожай з великими плодами. Рекомендую
Людмила Д
Людмила Д
20:42 27 Nov 19
Чому я, кандидат сільськогосподарських наук, агрохімік-грунтознавець за освітою, виступаю як фахівець-консультант щодо застосування добрива "Гуміно де галліна"?У свій час співробітники компанії Інтегро побудували першу мобільну біогазову установку для переробки 100% курячого посліду, як у рідку, так і тверду форму органічного добрива.Дуже цінним і потрібним у теперішній час є те, що співробіники компанії популяризують переробку органічних відходів у натуральні органічні добрива, які... покращують ріст і розвиток рослин, підвищують урожайність культур та родючість грунтів і не забруднюють навколишнього природного середовища.Щоб застосовувати ці добрива з наукової точки зору, у науково обгрунтованих кількостях, співробітники компанії звернулися до мене і запропонували бути їхнім незалежним фахівцем-консультантом, тому я з задоволенням їм допомагаю у впроваджені добрива "Гуміно де галліна" у сількогосподарське виробництво.read more
Next Reviews
Call Now Button