UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

m

Про нас

Інтегро засновано у 2002 році

Компанія Інтегро заснована у 2002 році, спеціалізується на виробництві органічних добрив за власною запатентованою технологією. Компанія входить до складу холдингу MacHOUSE (Україна).

Переваги «зеленого» способу життя

Одна з цілей компанії Інтегро – продемонструвати на прикладі своєї роботи, якості пропонованих послуг і гнучкого підходу до вимог клієнтів переваги «зеленого» способу життя, де натуральні добрива і органічні продукти є звичною справою. Такий підхід стає особливо затребуваним в період освоєння нових площ для життя і сільського господарства, виснаження та зниження родючості ґрунтів.

Анаеробна обробка чистого курячого посліду

У 2011 році компанія Інтегро відпрацювала технологічний процес стійкої анаеробної переробки чистого курячого посліду без будь-яких добавок і хімічних обробок за допомогою використання реакторів власного виробництва. Компанія Інтегро є автором оригінальної конструкції біогазової установки.

Перша мобільна біогазова установка

У 2012 році компанією Інтегро була побудована перша мобільна біогазова установка (експериментальний варіант) для переробки 100% курячого посліду. Сучасні технології та авторські ноу-хау, які застосовуються при виробництві БГУ компанією Інтегро, дозволяють в значній мірі розвинути виробництво органічного добрива при його невеликій собівартості.

Основа для відновлення родючого шару ґрунту

Вироблені за технологією компанії Інтегро органічні добрива відрізняються високими якісними показниками, які не поступаються за своїми властивостями відомому вермікомпосту, а також здатні відновлювати виснажений ґрунт і істотно збільшувати врожайність. Крім того, органічні добрива можуть служити основою для відтворення родючого шару ґрунту в тих місцях, де такий шар відсутній або був втрачений.

Висока якість органічного добрива

Високу якість органічного добрива, отриманого в результаті роботи установки компанії Інтегро, було неодноразово підтверджено лабораторними дослідженнями в 2013-2020 роках:
● Лабораторією якості і безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, сертифікована за стандартом ISO / IEC 17025: 2006;
● Лабораторією органічних добрив і гумусу ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» (Україна), сертифікована за стандартом ISO/IEC 17025:2006;
● Лабораторією АТ «Лабтарна» (Литва), сертифікована за стандартом ISO / IEC 17025: 2005.

Географія застосування органічного добрива «Гуміно де галліна»

Call Now Button