UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

m

Органічне добриво «Гуміно де галліна»

Натуральне

Фахівці компанії Інтегро, спираючись на світовий досвід, розробили авторську технологію переробки курячого посліду в високоякісні екологічно чисті органічні добрива (біогумус). Основою для виробництва органічного добрива «Гуміно де галліна» є виключно чистий курячий послід без додавання будь-яких хімічних (мінеральних) компонентів.

Рідке органічне добриво

m
Безкоштовний розрахунок норм внесення добрива

Гуміно де галліна, 100 мл

20 грн.

Гуміно де галліна, 1л

100 грн.

Гуміно де галліна, 5л

400 грн.

Гуміно де галліна, 20л

1600 грн.

Гуміно де галліна, 25л

2000 грн.

Гуміно де галліна, 1т

50000 грн.

Безпечне

Органічне добриво «Гуміно де галліна» в процесі виробництва проходить термічну обробку без доступу повітря (анаеробний термофільний режим), що виключає збереження в ньому шкідливих бактерій (Salmonella, E-coli), яєць гельмінтів і пророслого насіння рослин.

Комплексне

Органічне добриво «Гуміно де галліна» за своїми характеристиками є комплексним добривом з високим вмістом макро- (залізо, фосфор, калій, кальцій, магній, сірка) і мікроелементів (цинк, мідь, марганець, кобальт). При цьому всі компоненти добрива знаходяться в легкодоступній для рослин формі.
f
d

Сбалансоване

Розробляючи органічне добриво «Гуміно де галліна» фахівці нашої компанії досягли технологічного балансу, прибравши всі шкідливі і небезпечні компоненти з вихідної сировини, при цьому залишивши і посиливши все корисне і необхідне для ґрунту і рослин.

Універсальне

Добриво призначене для сільськогосподарських, садово-городніх і тепличних культур, кущів, плодових дерев, декоративних рослин і газонів.

Добриво використовується зокрема для:

• листового підживлення в різні періоди вегетації;
• крапельного поливу на відкритих ґрунтах і теплицях в якості основного добрива;
• передпосівної обробки насіння (збільшує схожість і скорочує терміни проростання насіння);
• зняття стресу, викликаного використанням засобів захисту рослин.

Ефективне

Ефект добрива проявляється на всіх етапах: на етапі проростання, на ранній стадії росту, цвітіння і плодоношення рослини.

Переваги

• Внесення органічних добрив оздоровлює ґрунт, стимулює біохімічні процеси, підвищує чисельність корисних мікроорганізмів у ґрунті, покращує його агрохімічні та фізичні властивості, забезпечує екологічну чистоту продукції.
• Хімічний склад наших добрив багатий поживними речовинами. У них міститься азот, калій, фосфор і магній, причому концентрація цих корисних речовин вище в 3-4 рази, ніж в інших натуральних добривах тваринного походження.

Переваги

Застосування наших органічних добрив підвищує врожайність (в порівнянні з контролем), підсилює імунітет рослин і скорочує терміни дозрівання.

Як замовити добриво ``Гуміно де галліна``?

1. Залиште заявку на нашому сайті, заповнивши форму замовлення
2. Ми зв'язуємося з Вами для оформлення замовлення
3. Ми відправляємо Ваше замовлення Новою Поштою, або іншим зручним для Вас способом
✔ Надаємо безкоштовний розрахунок потреби в добриві ``Гуміно де галліна`` під вашу культуру


Ми відкриті для всіх форм співробітництва!

Розширюємо дилерську мережу. Особливі умови для фермерських господарств!

N.B. Про мікроорганізми

• Беручи участь у різного роду профільних заходах і спілкуючись з потенційними клієнтами нам часто задають питання про присутність мікроорганізмів в органічному добриві після проходження субстратом процесу бродіння в термофільному режимі. Департамент науки і розвитку нашої компанії “Інтегро” запевняє, що корисні мікроорганізми є, вони в повному порядку і готові працювати на благо майбутніх врожаїв.
• Біотехнолог компанії Іван Савчук пояснює, що різні мікроорганізми мають свої різні, оптимальні тільки для них температури життєдіяльності. Психрофіли чудово себе почувають в температурних діапазонах від +5 до +25 °С, мезофіли – від + 25 °С до + 45 °С, а термофіли – від + 45 °С. Технологічний процес виготовлення добрив, як і говорилося раніше, проходить в термофільному режимі, тобто при температурі понад + 45 °С з тривалим часом гідравлічного перебування субстрату в реакторах.
• Тому на виході ми отримуємо органічне добриво, в якому присутні термофільні бактерії, типові для посліду і ґрунтів, з високим вмістом органічної речовини (90% ± 3,6% на суху речовину), а також гумінових кислот (7,9% ± 1,2% на суху знезолену речовину). При цьому патогенні мікроорганізми, які в більшості є мезофілами (у тому числі E.coli і Salmonella), не в змозі пережити наш технологічний процес і як наслідок не присутні у нашім добриві, так само, як і насіння бур’янів та інші небажані патогени.
• Хімічний склад нашого органічного добрива багатий поживними речовинами. У них міститься азот, калій, фосфор і магній, причому концентрація цих корисних речовин вище в 3-4 рази, ніж в інших натуральних добривах тваринного походження.
• Застосування нашого органічного добрива підвищує врожайність (в порівнянні з контролем), підсилює імунітет рослин і скорочує терміни дозрівання.
• Значною перевагою органічного добрива «Гуміно де галліна» є можливість його використання через систему крапельного поливу.
Call Now Button