UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

m

Органічне добриво «Гуміно де галліна»

Натуральне

Фахівці компанії Інтегро, спираючись на світовий досвід, розробили авторську технологію переробки курячого посліду в високоякісні екологічно чисті органічні добрива (біогумус). Основою для виробництва органічного добрива «Гуміно де галліна» є виключно чистий курячий послід без додавання будь-яких хімічних (мінеральних) компонентів.

Рідке органічне добриво

m
Безкоштовний розрахунок норм внесення добрива

Гуміно де галліна, 100 мл

25 грн.

Гуміно де галліна, 1л

150 грн.

Гуміно де галліна, 5 л

500 грн.

Гуміно де галліна, 20 л

2000 грн.

Гуміно де галліна, 25 л

2500 грн.

Гуміно де галліна, 1т

60000 грн.

Безпечне

Органічне добриво «Гуміно де галліна» в процесі виробництва проходить термічну обробку без доступу повітря (анаеробний термофільний режим), що виключає збереження в ньому шкідливих бактерій (Salmonella, E-coli), яєць гельмінтів і пророслого насіння рослин.

Комплексне

Органічне добриво «Гуміно де галліна» за своїми характеристиками є комплексним добривом з високим вмістом макро- (залізо, фосфор, калій, кальцій, магній, сірка) і мікроелементів (цинк, мідь, марганець, кобальт). При цьому всі компоненти добрива знаходяться в легкодоступній для рослин формі.
f
d

Сбалансоване

Розробляючи органічне добриво «Гуміно де галліна» фахівці нашої компанії досягли технологічного балансу, прибравши всі шкідливі і небезпечні компоненти з вихідної сировини, при цьому залишивши і посиливши все корисне і необхідне для ґрунту і рослин.

Універсальне

Добриво призначене для сільськогосподарських, садово-городніх і тепличних культур, кущів, плодових дерев, декоративних рослин і газонів.

Добриво використовується зокрема для:

• листового підживлення в різні періоди вегетації;
• крапельного поливу на відкритих ґрунтах і теплицях в якості основного добрива;
• передпосівної обробки насіння (збільшує схожість і скорочує терміни проростання насіння);
• зняття стресу, викликаного використанням засобів захисту рослин.

Ефективне

Ефект добрива проявляється на всіх етапах: на етапі проростання, на ранній стадії росту, цвітіння і плодоношення рослини.

Переваги

• Внесення органічних добрив оздоровлює ґрунт, стимулює біохімічні процеси, підвищує чисельність корисних мікроорганізмів у ґрунті, покращує його агрохімічні та фізичні властивості, забезпечує екологічну чистоту продукції.
• Хімічний склад наших добрив багатий поживними речовинами. У них міститься азот, калій, фосфор і магній, причому концентрація цих корисних речовин вище в 3-4 рази, ніж в інших натуральних добривах тваринного походження.

Переваги

Застосування наших органічних добрив підвищує врожайність (в порівнянні з контролем), підсилює імунітет рослин і скорочує терміни дозрівання.

Як замовити добриво ``Гуміно де галліна``?

1. Залиште заявку на нашому сайті, заповнивши форму замовлення
2. Ми зв'язуємося з Вами для оформлення замовлення
3. Ми відправляємо Ваше замовлення Новою Поштою, або іншим зручним для Вас способом
✔ Надаємо безкоштовний розрахунок потреби в добриві ``Гуміно де галліна`` під вашу культуру


Ми відкриті для всіх форм співробітництва!

Розширюємо дилерську мережу. Особливі умови для фермерських господарств!

N.B. Про мікроорганізми

• Беручи участь у різного роду профільних заходах і спілкуючись з потенційними клієнтами нам часто задають питання про присутність мікроорганізмів в органічному добриві після проходження субстратом процесу бродіння в термофільному режимі. Департамент науки і розвитку нашої компанії “Інтегро” запевняє, що корисні мікроорганізми є, вони в повному порядку і готові працювати на благо майбутніх врожаїв.
• Біотехнолог компанії Іван Савчук пояснює, що різні мікроорганізми мають свої різні, оптимальні тільки для них температури життєдіяльності. Психрофіли чудово себе почувають в температурних діапазонах від +5 до +25 °С, мезофіли – від + 25 °С до + 45 °С, а термофіли – від + 45 °С. Технологічний процес виготовлення добрив, як і говорилося раніше, проходить в термофільному режимі, тобто при температурі понад + 45 °С з тривалим часом гідравлічного перебування субстрату в реакторах.
• Тому на виході ми отримуємо органічне добриво, в якому присутні термофільні бактерії, типові для посліду і ґрунтів, з високим вмістом органічної речовини (90% ± 3,6% на суху речовину), а також гумінових кислот (7,9% ± 1,2% на суху знезолену речовину). При цьому патогенні мікроорганізми, які в більшості є мезофілами (у тому числі E.coli і Salmonella), не в змозі пережити наш технологічний процес і як наслідок не присутні у нашім добриві, так само, як і насіння бур’янів та інші небажані патогени.
• Хімічний склад нашого органічного добрива багатий поживними речовинами. У них міститься азот, калій, фосфор і магній, причому концентрація цих корисних речовин вище в 3-4 рази, ніж в інших натуральних добривах тваринного походження.
• Застосування нашого органічного добрива підвищує врожайність (в порівнянні з контролем), підсилює імунітет рослин і скорочує терміни дозрівання.
• Значною перевагою органічного добрива «Гуміно де галліна» є можливість його використання через систему крапельного поливу.
Call Now Button