UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

8 093 046 80 68

m
органічне добриво

Сад у травні надзвичайно гарний. Адже у цей період практично квітнуть всі дерева. Але у цей час у садівників гарячий період, оскільки потрібно докласти зусиль, щоб весняні нічні приморозки не згубили майбутній урожай фруктів та ягід. Не можна допускати пошкодження квіток та молодих зав’язей весняними приморозками. Для цього бажано стежити на інтернет ресурсах за змінами температури повітря. У разі необхідності вночі розпалюють димові багаття, щоб захистити цвіт від приморозків. Вечірнє дощування також зменшує вплив приморозків.

На початку місяця необхідно закінчити всі роботи, які не були вчасно проведені у квітні: підживлення рослин, посадку і пересадку дерев та кущів, обробіток ґрунту пристовбурних кругів та їх мульчування.

У цей час також продовжують роботи з обприскування насаджень від шкідників та хвороб. Обприскування не проводять тільки тоді, коли дерева цвітуть. Тому роботи з обприскування слід завершити до початку цвітіння, а продовжити їх можна буде тільки після закінчення періоду цвітіння. Також проводять санітарну обрізку, тобто вирізають сухі і пошкоджені гілки, які залишилися непоміченими під час обрізання дерев і кущових ягідників, такі як малина, смородина, аґрус тощо.

За сприятливих погодних умов у другій та третій декаді травня (залежно від регіону) закінчується цвітіння, утворюються зав’язі і починається активний ріст і розвиток рослин. Це критичний період щодо водоспоживання рослинами, тому необхідно стежити за вологістю ґрунту. За сухого травня організовують полив дерев та ягідників для забезпечення нормального розвитку плодів і росту пагонів. Доцільно у цей період провести підживлення добривами. Адже внесення добрив весною у період вегетації підвищує енергію росту рослин, пришвидшує цвітіння, а після цвітіння прискорює зав’язування плодів. Перевагу слід надати органічним натуральним добривам, оскільки вони швидше засвоюються рослинами, якщо немає можливості, то органо-мінеральним.

Гуміно де галліна

Наприкінці місяця під час достигання ягід суниці садової (полуниці) проводять мульчування міжрядь, за умови якщо мульчування не було проведене раніше. Робиться це з метою збереження вологи та щоб ягоди не забруднювалися під час достигання.

Також у травні потрібно приділити особливу увагу висадженій розсаді квітів та овочів. Після висадження розсади у відкритий або закритий ґрунт за днів десять її потрібно підживити. Також проводять профілактичні обробки проти шкідників і хвороб. Якщо є можливість, міжряддя з розсадою можна замульчувати.