UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

8 093 046 80 68

m
органічне добриво

Серпень – це дуже продуктивний місяць для городників, оскільки потрібно збирати врожай, а звільнені ділянки від врожаю можна засівати новими культурами. У цей час збирають врожай огірків, кабачків, томатів, баклажанів, перців тощо. Оскільки вони мають довгий період плодоношення, тому потрібно постійно поливати (якщо немає дощів) і підживлювати один раз у два тижні. Активно у цей час наростають також різні види капуст. Найліпше для підживлення підходять рідкі органічні або органо-мінеральні добрива, оскільки вони у своєму складі мають широкий спектр макро- і мікроелементів.

У серпні можна засівати звільнені площі від попередніх культур (гороху, часнику, цибулі, ранніх видів капусти, пряно-зелених культур, картоплі) такими культурами: дайкон, чорна редька, редиска, ріпа, бруква, огірки, пекінська капуста, озима цибуля, пряно-зелені культури: шпинат, кінза, кріп, мізуна, рукола, крес-салат, різні види салатів, мангольд, щавель та інші. Головна запорука отримання повторного врожаю – це полив та періодичне підживлення. Також потрібно не забувати про прополювання, боротьбу з хворобами і шкідниками.

органічне добриво

Однак у останній місяць літа не тільки вирощують і збирають врожай, а й роблять усе, щоб на наступний рік отримати ще більший урожай. Тому у цей час турбуються про збереження і підвищення родючості ґрунту. Адже родючий ґрунт – це здоровий ґрунт. Звільнені ділянки у цей час засівають сидератами: гірчицею, ріпаком, суріпкою, олійною редькою, житом, вівсом, фацелією тощо. По-перше, вони збагачують ґрунт поживними речовинами, по-друге, гарно оздоровлюють ґрунт і є профілактичним заходом проти деяких шкідників і хвороб.

У серпні потрібно приділити увагу і квітнику. За квітами, як і раніше необхідно активно доглядати, полоти і розпушувати ґрунт, прибирати відцвілі суховіття та сухе листя, вчасно поливати та підживлювати. Цей місяць – хороший час для розмноження більшості багаторічників, а саме ділять і розсаджують іриси, лілейники, флокси, дельфініуми, очитки, астильби, примули, ромашки, хости, аквілегію, люпини та інші квіти. У троянд та інших щеплених чагарників видаляють відростаючу дику поросль, вирізаючи її як можна ближче до коріння. Ґрунт під трояндами повинен бути чистим від бур’янів. Відцвілі головки квітів систематично видаляють.

Наприкінці серпня на постійне місце висаджують розсаду дворічників і багаторічників: гвоздики турецької, віоли, незабудки, маргаритки, наперстянки, мальви тощо. Всі посадки цих квітів рясно поливають і бажано замульчувати, а за два тижні підживлюють.