UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

8 093 046 80 68

m
органічне добриво для помідор

Шановні Фермери!

Інноваційне натуральне (органічне) добриво «Гуміно де галліна» від компанії Інтегро допоможе Вам отримати якісний, смачний і екологічно чистий урожай сільськогосподарських культур на різних ґрунтах, в теплиці і навіть у пустелі.

Основу добрива складають органічні і мінеральні компоненти чистого курячого посліду, що під ферментаційною дією ґрунтоутворюючих бактерій були збагачені вітамінами та мікроелементами необхідними для активного здорового розвитку рослин та збереження родючості ґрунту.

Натуральне (органічне) добриво «Гуміно де галліна» в процесі виробництва проходить термічну обробку без доступу повітря (анаеробний термофільний режим), що виключає збереження в ньому шкідливих бактерій (Salmonella, E-coli), яєць гельмінтів та пророслого насіння рослин.

Розробляючи натуральне (органічне) добриво «Гуміно де галліна» фахівці нашої компанії досягли технологічного балансу, прибравши всі шкідливі і небезпечні компоненти з вхідної сировини, при цьому залишивши і посиливши все корисне і необхідне для рослин і ґрунту.

Технологія виробництва натурального (органічного) добрива «Гуміно де галліна» захищена міжнародними патентами.

Натуральне (органічне) добриво «Гуміно де галліна» має широку сферу використання; воно може застосовуватися як для підживлення рослин, так і в якості основного добрива, або для відновлення родючого шару ґрунту (у тому числі у теплицях), зокрема для підживлення овочевих, ягідних культур, плодових дерев, кімнатних рослин, а також у ландшафтному дизайні.

Ми відкриті для всіх форм співпраці!

Приріст урожайності с/г культур при використанні натурального добрива «Гуміно де галліна» за відгуками фермерів-партнерів з 18 областей України:

Географія застосування органічних добрив від компанії Інтегро. Сезон 2019р.


Проект отримав фінансування по дослідницькій та інноваційній програмі ЄС Horizon 2020 згідно грантової угоди № 807017 — IMBIO

Проект отримав фінансування по програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери» в рамках програми ЄБРР «Центр передачі технологій і фінансів у сфері зміни клімату» (FINTECC), яка фінансується Європейським Союзом та впроваджується ГО Greencubator