UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

8 093 046 80 68

m

У суботу 8 лютого на базі Національного університету біоресурсів і природокористування відбулася Друга зустріч садівників. Знову організатором цієї зустрічі була власниця інтернет-магазину «Садиба насіння» Людмила Дацько. На зустріч зібралися садівники з Волинської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Рівненської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей. Зустріч проходила під девізом, як виразилася одна із спікерів, «Квітануті садівники».

Метою зустрічі було розповісти учасникам як у теперішній час, маючи кілька соток землі, заробляти на життя, тобто як захоплення квітами може дати прибуток.

Із вступним словом виступили власниця інтернет-магазину «Садиба насіння» Людмила Дацько, декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП, д.с.-г.н., професор Микола Доля та заступник декана цього ж факультету, к.пед.н. Юлія Рибалко.

Також із наступними доповідями виступили:
1. Глушенков Олександр, заступник директора компанії Інтегро «Особливості застосування натурального органічного добрива «Гуміно де галліна».
2. Кармазіна Анна «Організація малого бізнесу з вирощування декоративних багаторічників на присадибній ділянці: власний довід».
3. Юрко Оксана «Як на невеличкій присадибній території зробити бізнес на розсаді полуниці».
4. Кравчишин Олена «Організація колективних замовлень імпортних рослин».
5. Мельниченко Лариса «Цибулинні квіти на вигонку до весняних свят».
6. Здоровій Тетяна «Бізнес з вирощування квітів у теплицях та на присадибній території».
7. Рашко Наталія «Що таке працювати сам на себе і з чого починати … Математичні прорахування всіх складових».
8. Шкатула Олена «Кооперація на селі та бізнесові пропозиції».

Наприкінці зустрічі резюмуючи виступи спікерів квітникова спільнота дійшла думки, що:
– серед садових культур (хобі ринок) найбільший прибуток дає вирощування квітів, оскільки людина завжди прагне до естетичного та гарного.
– для вирощування квітів потрібно менше території, ніж за вирощування овочевих культур, а також її можна ефективніше використовувати.
– працювати потрібно практично цілий рік, бо навіть і у зимовий період потрібно робити підготовчі роботи.
– за вирощування квітів не можна обійтися без якісного насіння та ґрунту, використання добрив та засобів захисту рослин.

І як резюме зустрічі, перед фуршетом, учасники в котрий раз висловили бажання робити такі зустрічі частішими, регулярними, оскільки живе спілкування незамінне, а тим паче з професіоналами та практиками, котрі готові відкрито ділитися знаннями, досвідом та натхненням.