UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

m

Як і в попередні роки, основна наша робота в осінній період – це спілкування з друзями-фермерами і відвідування виставок, де можна поділитися враженнями про сезон, розповісти про досягнення і успіхи, обговорити складності та вислухати пропозиції на майбутнє.

Незважаючи на карантинний настрій, виставка ІнтерАГРО-2020 все-таки відбулася, і ми її відвідали в день відкриття.

Це надихає і дає надію і віру на відновлення позитивних настроїв в нашій агросфері.

Так, небезпеки, складності завжди були і є поруч, і в нашому житті без них ніяк, і сьогоднішній карантин, як на мене, просто одна з чергових перепон, яку ми обов’язково подолаємо на нашому шляху до мети.

Якщо ми будемо свідомими і обережними, але в той же час сміливими і цілеспрямованими, то ми зможемо без великих втрат рухатися до нашої мети – популяризації екологічно відповідального ставлення до навколишнього середовища: грунтам, рослинам, через просування натурального (органічного) добрива Гуміно де галліна.

А для цього нам потрібний спільний оптимістичний настрій на ринку, так би мовити, віра в завтрашній день, тому ми відвідували і будемо відвідувати профільні виставки, брати участь в них, ділитися своїм досвідом лавірування в нових реаліях.

Дуже сподіваємося і віримо, що позитивні тенденції на ринку збережуться, і кожна нова виставка, конференція збиратимуть більшу кількість учасників агроринку, і сезон 2021 року відбудеться для всіх нас в мажорних тонах.

Call Now Button