UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

m

Добриво “Гуміно де галліна” добре працює на ягідній групі і це ще раз доводить цей сезон!
Наші партнери-фермери з різних регіонів України, які купили добриво навесні, діляться з нами своїми успіхами та надсилають фото та відео з результатами вирощування суниці садової з використанням нашого добрива. А також ще замовляють обсяги для ремонтантних сортів! Бо впевнені, що “Гуміно де галліна” не підведе!

– Фермер Юрій Лагуза з міста Кілія Одеської області цього року спробував наше добриво “Гуміно де галліна” на своїй літній полуниці через крапельний полив і поділився з нами своїми позитивними враженнями. Він відзначив, що листя та кущі стали більш насиченого кольору та більшого розміру, завдяки цьому ягоди були прикриті від прямих сонячних променів. А це дуже важливо для південних регіонів. В порівнянні з контрольною ділянкою ягоди більш красиві на вигляд, та солодші на смак.

– Директор ФГ “Підбереззя сад” Петровський Сергій теж замовляв для суниці добриво Гуміно де галліна”, а побачивши гарний результат, ще дозамовив і рекомендує всім фермерам!

– Співвласник ФГ “Волинський сад” Тарас Щерблюк вносив добриво на суницю. Результат дуже порадував — 30 т з 1 га! Задоволений і надалі буде використовувати наше добриво!

– Фермер Олег Пустовойт вносив наше добриво в комплексі з іншими, таким чином має прекрасний результат. І все це на піщаних ґрунтах! Господарство знаходиться в Чернігівській області, с. Омеляни.

добриво для суниці добриво для полуниці

Call Now Button