UA  EN

Органічні добрива “Gumino de Gallina”: Турбота про природу!

8 093 046 80 68

m

Всім відомо, що органічні добрива є найкращим носієм поживних елементів для рослин. Використовуючи їх, ми не тільки повертаємо вкрай потрібні для життя та розвитку рослин поживні речовини, але й підвищуємо родючість ґрунту, збільшуючи вміст гумусу та елементів живлення, та покращуємо його агрофізичні властивості, водний та повітряний режими.
У рідких органічних препаратах міститься багато поживних речовин. Вони діють комплексно, включаючи такі процеси:
• насичення ґрунту макро- та мікроелементами, гуміновими та фульвовими кислотами;
• зниження кислотності ґрунту;
• покращення фізичних властивостей;
• посилення мікробіологічної активності;
• оптимізація водного та повітряного режиму ґрунту.

Органічні добрива у рідкому вигляді можуть застосовуватися різними способами.

Розглянемо два варіанти внесення органічного добрива “Гуміно де галліна”: прикореневе і листове підживлення.

При кореневому способі внесення слід відзначити краплинний полив. Цей вид поливу є досить зручним та ефективним. Для внесення органіки у формі рідких добрив слід розбавити їх водою, це дозволить рівномірно розподілити всі речовини на поверхні ділянки. Після процедури відзначається підвищення врожайності практично у всіх рослин, посилюється також імунітет, який забезпечує захист від хвороб, низької або високої температури, покращує виживання після пересаджування. Добриво при правильному використанні підходить для краплі та не забиває її.
Будь-яке рідке підживлення під корінь слід проводити з урахуванням фізіологічного стану рослин. У стресових умовах – тобто, при посусі, надто високому чи низькому температурному режимі – коренева система посівів перестає працювати. І скільки б корисних речовин не містилося в землі, для зелених організмів вони стають недоступними. Враховуючи, що стреси, спричинені погодно-кліматичними колотнечами, стали звичайним явищем, сільськогосподарським та декоративним культурам потрібна альтернативна форма «харчування».

Ідеальним способом доставки важливих для рослин речовин у цьому випадку є листовий. При поверхневому внесенні препаратів макро – та мікроелементи засвоюються клітинами краще, ніж через кореневу систему. Виходить, що з усіх швидкодійних продуктів засоби, що вносяться через лист, мають найвищу ефективність. Але при цьому є суттєві мінуси – це необхідна наявність спеціальної розбризкувальної техніки, а так само у випадку з нашим добривом – не допускається попадання робочого розчину на їстівну частину рослини, тобто листова обробка допускається до моменту утворення плода, а також слід проводити її з урахуванням сонячної активності, щоб не було опіків листової поверхні.

Добриво “Гуміно де галліна” може бути використане як основне в органічному землеробстві, але також воно чудово працює разом з мінеральними добривами. Таким чином їх можна використовувати спільно. Вони працюю за принципом синергії, посилюючи позитивну дію один одного, підвищуючи родючість ґрунту та ефективність роботи на землі. Є мабуть єдине попередження – це добриво не рекомендують використовувати з гербіцидами. З інсектицидами та фунгіцидами – дозволено. Також перед змішуванням різних видів добрив рекомендуємо зробити це на невеликому обсязі, і перевірити наявність утворення осаду, якщо його немає, то розчин можна використовувати.

Дуже важливо дотримуватись рекомендованих доз внесення органіки. При цьому слід враховувати чуйність певних культур до макро- та мікроелементів; загальний рівень родючості землі; особливості попередників, що вирощувалися на ділянці протягом останніх 2-3 років.

У середньому для внесення рідкого добрива “Гуміно де галліна” під овочеві культури – 100 – 325 л/га; під ягідні культури — 100 – 600 л/га.

Але, якщо ґрунти малородючі, потрібна «важка артилерія»: норми слід збільшувати.
Це середні показники норм внесення, як ми вже сказали раніше, норми залежать від багатьох факторів: самої культури, типу ґрунту, використання як основного або додаткового, тому фахівці нашої компанії безкоштовно : рекомендації за вашими даними. Перевищення норм внесення даного добрива нічим не загрожує культурам, оскільки воно пройшло термічну обробку, яка прибрала з сировини все, що могло зашкодити рослинам.

Серед переваг рідкої форми:

• різноманітність фасувань, можна підібрати добрива для невеликого городу, кількох клумб чи поля;
• легкість приготування складу – збовтати і розвести 1 до 100 на свіжому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється;
• рівномірність розподілу поверхнею. В одному місці концентрація речовини не буде більшою, ніж в іншому, що властиво порошкам та гранулам;
• можна застосовувати, починаючи з вирощування розсади.

Уважно слід ознайомлюватися з інформацією на тарі:

• правилах зберігання, так як процес ферментації може продовжуватися і в упакованому продукті, тому слід дотримуватися температурного режиму від 5 С до 18 C;
• тривалість зберігання продукту становить – 24 місяців;
• вразливості до сонячного світла – не рекомендується зберігати при прямому сонячному світлі;
• зберігати у приміщеннях із гарною вентиляцією.

Рідкі добрива в ґрунт варто вносити своєчасно і згідно з рекомендованими дозами, тоді результат не забариться. Важливо знати, що перевищення дозування не призведе до негативних впливів як на рослини, так і на ґрунт.