Новости

Українська органічна продукція підкорює європейські ринки

На цьогорічній найбільшій європейській виставці органічних продуктів Biofach 2019, яка проходила з 13 по 16 лютого у Нюрнбергу, Німеччина, українські виробники успішно презентували органічну продукцію найвищої якості. Представники компанії Інтегро також відвідали виставку у рамках просування натуральних (органічних) добрив «Гуміно де галліна» на європейський ринок.

Згідно останніх даних український органічний сектор розвивається одними з найшвидших темпів у Європі. Особливо це стосується плодово-овочевої галузі. Цей тренд ми відчули на собі, оскільки за останні 2 роки попит на наше добриво «Гуміно де галліна» значно зріс з боку виробників свіжих ягід, овочів та фруктів.

Така сама тенденція прослідковується і на європейському ринку. Зростання виробництва органічних продуктів потребує все більше засобів для їх вирощування, в тому числі і добрив. Наразі фермери з Греції, Кіпру та Іспанії зацікавились у проведенні випробувань добрив «Гуміно де галліна» з чистого курячого посліду на своїх культурах, серед яких є суниця і малина, а також екзотичний для України ківі.

Сподіваємось, 2019 рік стане успішним для всіх українських гравців, а високу якість української продукції гідно оцінять європейські споживачі.