Новини

Компанія Інтегро отримала Кліматичний інноваційний ваучер

Головна мета компанії Інтегро, нашого колективу – це популяризація стійкого ставлення до землі, до агрокультури, до навколишнього середовища через реалізацію добрива «Гуміно де галліна».

Фото: https://www.climate.biz/2019/04/10/civ-v-winners/

Шлях довгий, складний і цікавий.

Особливо приємно, коли на такому шляху тобі трапляються люди, які цікавляться твоєю справою, вірять в неї та бачать перспективи.

За останні роки ми отримали чимало довіри з боку вдячних фермерів – щиро їм дякуємо.

Також дуже приємно, що крім фермерів нам тепер довіряють і фінансові інституції, так в минулому році ми отримали грант від Європейської комісії за програмою Нorizon 2020.

А в квітні поточного року наша компанія знову заслужила довіру з боку Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, представництва Європейського Союзу в Україні та Greencubator, які підтримали наш проект і виділили кошти на його подальший розвиток.

Отриманий Кліматичний інноваційний ваучер (грант) ми спрямуємо на автоматизацію технологічного процесу виробництва натурального добрива «Гуміно де галліна», реєстрацію нашого добрива в цільових європейських країнах: Іспанії, Греції та на Кіпрі, а також консультаційні послуги в сфері органічного птахівництва.

Ми дуже вдячні всім нашим друзям і партнерам, адже разом можна досягти небувалих висот і реалізувати свої «зелені» мрії заради наших дітей і нашої країни.