Новини

Інтегро на Recycling and Waste Expo Ukraine

Карантин і погодні катаклізми в цьому році внесли значні зміни в наше життя, робочі будні, відобразилися на комунікаціях і зустрічах.

До цих нових реалій абсолютно немає бажання звикати.

Ми будемо шукати і знаходити безпечні можливості продовжувати звичний для нас ритм життя, який дозволяє спілкуватися з клієнтами, партнерами, розвивати бізнес, заводити нові знайомства для популяризації наших екологічних ініціатив і просування добрив Гуміно де галліна.

На що карантин і погода точно не змогли вплинути, так це на нашу здатність мріяти і втілювати наші мрії в реальність.

Одна з нових ініціатив колективу компанії Інтегро – це робота в напрямку безвідходної утилізації харчових відходів. Технічно ми давно готові, адже установка з виробництва наших добрив універсальна і її перехід на нову сировину, наприклад харчові відходи, не займе багато часу.

Для ознайомлення з трендами, викликами та досвідом інших людей (компаній) ми відвідали виставку Recycling and Waste Expo Ukraine, яка проходила 9-11 вересня в КиївЕкспоПлазі.

В результаті ще раз переконалися, що питання утилізації актуальне, тренди задає Європейський Союз, а в Україні є великі перспективи і можливості для розвитку даного напрямку на благо землі, країни і людей.

Наша команда приймає цей виклик і ми впевнені, що зможемо запропонувати сучасне і гідне рішення по утилізації харчових відходів.