Про компанію

Оригінальні проекти біогазових установок і виробництво органічних добрив

Компанія Інтегро заснована в 2002 році, спеціалізується на виробництві органічних добрив і, як похідне, на відновлюваних джерелах енергії. Компанія входить до складу холдингу MacHOUSE (Україна).

Одна з цілей компанії Інтегро – продемонструвати на прикладі своєї роботи, якості пропонованих послуг і гнучкого підходу до вимог клієнтів переваги нового способу життя, де біоенергетика і її похідні є звичною справою. Такий підхід стає особливо затребуваним в період освоєння нових площ для життя і сільського господарства, зростання цін на енергоносії.

У 2011 році компанія Інтегро відпрацювала технологічний процес стійкої анаеробної переробки чистого курячого посліду без будь-яких добавок і хімічних обробок за допомогою використання реакторів власного виробництва. Компанія Інтегро є автором оригінальної конструкції БГУ.

У 2012 році компанією Інтегро була побудована перша мобільна біогазова установка (експериментальний варіант) для переробки 100% курячого посліду. Сучасні технології та авторські ноу-хау, які застосовуються при виробництві БГУ компанією Інтегро, дозволяють в значній мірі розвинути виробництво екологічно чистого біогумусу при його невеликій собівартості.

Вироблені за технологією компанії Інтегро органічні добрива відрізняються високими якісними показниками, які не поступаються за своїми властивостями відомому вермікомпосту, а також здатні відновлювати виснажений ґрунт і істотно збільшувати врожайність. Крім того, органічні добрива можуть служити основою для відтворення родючого шару ґрунту в тих місцях, де такий шар відсутній або був втрачений.

Високу якість органічного добрива, отриманого в результаті роботи БГУ компанії Інтегро, було неодноразово підтверджено лабораторними дослідженнями в 2013-2018 роках:

● Лабораторією якості і безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, сертифікована за стандартом ISO / IEC 17025: 2006;

● Лабораторією органічних добрив і гумусу ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» (Україна), сертифікована за стандартом ISO/IEC 17025:2006;

● Лабораторією АТ «Лабтарна» (Литва), сертифікована за стандартом ISO / IEC 17025: 2005.

 

Органічні добрива виробництва компанії Інтегро