Органічні добрива і біогазові установки: з турботою про природу!

Шановні пані та панове!

Представляємо вам інноваційне натуральне (органічне) добриво «Гуміно де галліна» (ІмБіо), вироблене зі 100% курячого посліду в біогазовій установці за технологією компанії Інтегро. Завдяки своєму складу наші добрива позитивно впливають на якість ґрунтів, не забруднюють нітратами і важкими металами воду, що в результаті позначається на безпеці і смакових якостях вашого врожаю, а головне – родючості оброблюваних ґрунтів в довгостроковій перспективі.

Ще в 2012 році колектив компанії Інтегро розробив і побудував свою першу мобільну біогазову установку для переробки 100% курячого посліду в органічні добрива.

З тих пір ми кожен день розвиваємо і удосконалюємо виробництво екологічно чистих органічних добрив, популяризуємо наші принципи, як в Україні, так і за її межами, підтримуємо культуру переробки відходів тваринництва.

Вироблені за запатентованою технологією натуральні (органічні) добрива «Гуміно де галліна» відрізняються високими якісними показниками, здатні відновлювати виснажений ґрунт і збільшувати врожайність.

Ми відкриті для всіх форм співпраці!
Географія застосування органічних добрив від компанії Інтегро. Сезон 2018р.


Проект отримав фінансування по дослідницькій та інноваційній програмі ЄС Horizon 2020 згідно грантової угоди № 807017 — IMBIO


Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!