Новости

Гуміно де галліна на виставці АГРО-2019

Компанія Інтегро разом з натуральним добривом «Гуміно де галліна» завітала на виставку «АГРО-2019» в м. Києві, яка проходила з 4 по 7 червня на ВДНГ. Ця виставка є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні та Східній Європі, вона виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами–лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділялась новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Традиційно був представлений органічний сектор с/г, зокрема: виробники органічних олій, фруктових джемів, вин тощо, а також виробники біопрепаратів. На виставці ми зустріли нових друзів-партнерів — виробників штамів мікоризних грибів ТМ МІКОВІТАЛ, які залюбки погодились провести дослідження на сумісність наших продуктів, оскільки філософія компанії Інтегро ґрунтується на постійному вдосконаленні, пошуку кооперації і сумісності нашого продукту «Гуміно де галліна» з іншими органічними біопрепаратами для підсилення ефекту росту та плодоношення культур.