Новости

Эхо сезона 2017 года

К нам на почту приходят отзывы наших клиентов, которые еще в прошлом году одними из первых решили проверить на собственном участке действие натурального удобрения «Гумино де галлина».

Одним из таких отзывов мы решили поделиться с вами. Далее цитата.

Вперше почула про органічне добриво Гуміно на семінарі. Саме тоді шукала органічні – екологічно чисті добрива для підживи малини і саджанців плодових дерев. А оскільки малини і дерева є багаторічними то потребують комплексних добрив. Всі вони прекрасно відзиваються на внесення органічних добрив. Я зробила вибір на Гуміно і нежалкую за це.

Вибором задоволена. Використовувала рідке добриво коренево (розчин) для саджанців дерев і крапельним поливом для кущів малини. Брала 100мл добрива (3 ковпачка) в 10л теплої води на саджанці дерев і відносно в більшій ємкості розводила добриво для крапельного поливу кущів малини. Такий розчин містить легкозасвоювані поживні речовини і дає швидкий ефект на кущі, дерева.

Результат незабарився Отримала чудові прирости вегетативної маси саджанців дерев – це вишні, груші, яблуні. Від 30см до метра деревця дали приріст. Листя велике здорове, яскраве. На малині стебла грубі, ягоди великі, солодкі.

Дуже задоволена, бо навіть на бідних грунтах змогла отримати гарний екологічно чистий урожай малини який збирала до перших заморозків.

Так що раджу всім хто хоче отримувати хороші врожаї до застосування Гуміно і результат не забариться. Я прихильниця органічних екологічно чистих добрив і впевнено рекомендую всім знайомим і сусідам.

Життя кущів, дерев їх плодовіддача залежить від нас: які саме умови ми їм створюємо. Головне завдання — зробити родючою землю – екологічно чистою.

Ганна, м. Івано-Франківськ